Terminarz

Drużyna: Seniorzy

Sezon: Sezon 2019/2020

Liga: IV LIGA "BS LEŚNICA"

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE 3 : 2 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
LKS SKALNIK GRACZE 0 : 1 MKS GOGOLIN
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 0 : 2 LZS AGROPLON GŁUSZYNA
NKS START NAMYSŁÓW 1 : 1 OKS OLESNO
GKS GŁUCHOŁAZY 0 : 3 KS POLONIA GŁUBCZYCE
KS POLONIA NYSA 2 : 1 KS MAŁAPANEW OZIMEK
LZS SKOROGOSZCZ 3 : 1 KS UNIA KRAPKOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 3 : 2 LZS SKOROGOSZCZ
MKS GOGOLIN 1 : 0 GKS GŁUCHOŁAZY
KS UNIA KRAPKOWICE 2 : 1 LKS SKALNIK GRACZE
KS MAŁAPANEW OZIMEK 0 : 2 LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 3 : 1 NKS START NAMYSŁÓW
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 0 : 3 KS POLONIA NYSA
LZS AGROPLON GŁUSZYNA 4 : 0 OKS OLESNO
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
LZS SKOROGOSZCZ 0 : 5 LZS AGROPLON GŁUSZYNA
LKS SKALNIK GRACZE 3 : 0 TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
NKS START NAMYSŁÓW 0 : 2 KS MAŁAPANEW OZIMEK
GKS GŁUCHOŁAZY 1 : 8 KS UNIA KRAPKOWICE
KS POLONIA NYSA 4 : 0 KS POLONIA GŁUBCZYCE
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE 1 : 0 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 0 : 3 OKS OLESNO
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 2 : 1 NKS START NAMYSŁÓW
LZS AGROPLON GŁUSZYNA 2 : 1 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
MKS GOGOLIN 1 : 6 KS POLONIA NYSA
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 1 : 3 GKS GŁUCHOŁAZY
KS POLONIA GŁUBCZYCE 1 : 4 LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
KS MAŁAPANEW OZIMEK 3 : 2 OKS OLESNO
LZS SKOROGOSZCZ 0 : 2 LKS SKALNIK GRACZE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
LKS SKALNIK GRACZE 1 : 2 LZS AGROPLON GŁUSZYNA
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 2 : 2 OKS OLESNO
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE 1 : 1 MKS GOGOLIN
KS POLONIA NYSA 4 : 1 KS UNIA KRAPKOWICE
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2 : 3 KS MAŁAPANEW OZIMEK
GKS GŁUCHOŁAZY 3 : 2 LZS SKOROGOSZCZ
NKS START NAMYSŁÓW 1 : 3 KS POLONIA GŁUBCZYCE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
LKS SKALNIK GRACZE 4 : 1 GKS GŁUCHOŁAZY
LZS AGROPLON GŁUSZYNA 1 : 2 KS MAŁAPANEW OZIMEK
MKS GOGOLIN 1 : 0 NKS START NAMYSŁÓW
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 2 : 3 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
KS UNIA KRAPKOWICE 1 : 0 LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 2 : 5 KS POLONIA NYSA
KS POLONIA GŁUBCZYCE 5 : 0 OKS OLESNO
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
KS MAŁAPANEW OZIMEK 4 : 0 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
NKS START NAMYSŁÓW 0 : 4 KS UNIA KRAPKOWICE
KS POLONIA NYSA 4 : 2 LZS SKOROGOSZCZ
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE 0 : 0 TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 1 : 5 KS POLONIA GŁUBCZYCE
MKS GOGOLIN 2 : 1 OKS OLESNO
GKS GŁUCHOŁAZY 1 : 2 LZS AGROPLON GŁUSZYNA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
LKS SKALNIK GRACZE 0 : 2 KS POLONIA NYSA
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 3 : 0 NKS START NAMYSŁÓW
KS POLONIA GŁUBCZYCE 5 : 2 KS MAŁAPANEW OZIMEK
LZS SKOROGOSZCZ 0 : 4 LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
LZS AGROPLON GŁUSZYNA 3 : 1 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
MKS GOGOLIN 1 : 2 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
KS UNIA KRAPKOWICE 3 : 1 OKS OLESNO
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 2 : 6 KS POLONIA GŁUBCZYCE
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE 5 : 0 LKS SKALNIK GRACZE
KS POLONIA NYSA 5 : 1 GKS GŁUCHOŁAZY
KS MAŁAPANEW OZIMEK 4 : 0 MKS GOGOLIN
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 5 : 2 OKS OLESNO
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 5 : 2 KS UNIA KRAPKOWICE
NKS START NAMYSŁÓW 1 : 0 LZS SKOROGOSZCZ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
LKS SKALNIK GRACZE 2 : 0 NKS START NAMYSŁÓW
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 1 : 1 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
GKS GŁUCHOŁAZY 2 : 4 LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
LZS AGROPLON GŁUSZYNA 1 : 1 KS POLONIA GŁUBCZYCE
KS UNIA KRAPKOWICE 1 : 0 KS MAŁAPANEW OZIMEK
MKS GOGOLIN 3 : 1 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
LZS SKOROGOSZCZ 2 : 0 OKS OLESNO
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
LKS SKALNIK GRACZE 3 : 2 OKS OLESNO
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2 : 1 LZS SKOROGOSZCZ
KS POLONIA GŁUBCZYCE 1 : 2 MKS GOGOLIN
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 0 : 1 KS UNIA KRAPKOWICE
KS MAŁAPANEW OZIMEK 3 : 0 TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
NKS START NAMYSŁÓW 3 : 2 GKS GŁUCHOŁAZY
KS POLONIA NYSA 2 : 0 LZS AGROPLON GŁUSZYNA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
LKS SKALNIK GRACZE 2 : 1 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
KS UNIA KRAPKOWICE 2 : 1 KS POLONIA GŁUBCZYCE
LZS AGROPLON GŁUSZYNA 3 : 0 MKS GOGOLIN
KS POLONIA NYSA 3 : 0 LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 2 : 0 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
GKS GŁUCHOŁAZY 4 : 1 OKS OLESNO
LZS SKOROGOSZCZ 1 : 3 KS MAŁAPANEW OZIMEK
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE 1 : 1 LZS AGROPLON GŁUSZYNA
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 1 : 2 LZS SKOROGOSZCZ
MKS GOGOLIN 1 : 0 KS UNIA KRAPKOWICE
KS POLONIA GŁUBCZYCE 1 : 3 TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 0 : 3 GKS GŁUCHOŁAZY
NKS START NAMYSŁÓW 0 : 4 KS POLONIA NYSA
KS MAŁAPANEW OZIMEK 5 : 0 LKS SKALNIK GRACZE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
KS POLONIA NYSA 2 : 0 OKS OLESNO
GKS GŁUCHOŁAZY 1 : 2 KS MAŁAPANEW OZIMEK
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE 2 : 0 NKS START NAMYSŁÓW
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 2 : 0 MKS GOGOLIN
LZS SKOROGOSZCZ 2 : 2 KS POLONIA GŁUBCZYCE
LKS SKALNIK GRACZE 5 : 0 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
LZS AGROPLON GŁUSZYNA 1 : 2 KS UNIA KRAPKOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 0 : 1 GKS GŁUCHOŁAZY
KS UNIA KRAPKOWICE 0 : 1 TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE 3 : 1 OKS OLESNO
KS POLONIA GŁUBCZYCE 3 : 2 LKS SKALNIK GRACZE
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 0 : 4 KS POLONIA NYSA
MKS GOGOLIN 3 : 2 LZS SKOROGOSZCZ
NKS START NAMYSŁÓW 0 : 7 LZS AGROPLON GŁUSZYNA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
KS POLONIA GŁUBCZYCE 3 : 1 GKS GŁUCHOŁAZY
KS MAŁAPANEW OZIMEK 2 : 2 KS POLONIA NYSA
KS UNIA KRAPKOWICE 3 : 0 LZS SKOROGOSZCZ
LZS AGROPLON GŁUSZYNA 2 : 1 TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
OKS OLESNO 2 : 1 NKS START NAMYSŁÓW
MKS GOGOLIN 1 : 1 LKS SKALNIK GRACZE
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 0 : 3 LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE : KS MAŁAPANEW OZIMEK
LKS SKALNIK GRACZE : KS UNIA KRAPKOWICE
OKS OLESNO : LZS AGROPLON GŁUSZYNA
NKS START NAMYSŁÓW : SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
GKS GŁUCHOŁAZY : MKS GOGOLIN
KS POLONIA NYSA : LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
LZS SKOROGOSZCZ : TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
KS POLONIA GŁUBCZYCE : KS POLONIA NYSA
LZS AGROPLON GŁUSZYNA : LZS SKOROGOSZCZ
KS UNIA KRAPKOWICE : GKS GŁUCHOŁAZY
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY : LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
KS MAŁAPANEW OZIMEK : NKS START NAMYSŁÓW
OKS OLESNO : SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE : LKS SKALNIK GRACZE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
LKS SKALNIK GRACZE : LZS SKOROGOSZCZ
GKS GŁUCHOŁAZY : TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
OKS OLESNO : KS MAŁAPANEW OZIMEK
NKS START NAMYSŁÓW : LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE : LZS AGROPLON GŁUSZYNA
KS POLONIA NYSA : MKS GOGOLIN
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE : KS POLONIA GŁUBCZYCE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
KS UNIA KRAPKOWICE : KS POLONIA NYSA
KS MAŁAPANEW OZIMEK : SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
OKS OLESNO : LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
KS POLONIA GŁUBCZYCE : NKS START NAMYSŁÓW
MKS GOGOLIN : LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
LZS SKOROGOSZCZ : GKS GŁUCHOŁAZY
LZS AGROPLON GŁUSZYNA : LKS SKALNIK GRACZE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
KS POLONIA NYSA : TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
OKS OLESNO : KS POLONIA GŁUBCZYCE
NKS START NAMYSŁÓW : MKS GOGOLIN
KS MAŁAPANEW OZIMEK : LZS AGROPLON GŁUSZYNA
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE : LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
GKS GŁUCHOŁAZY : LKS SKALNIK GRACZE
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE : KS UNIA KRAPKOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
LZS SKOROGOSZCZ : KS POLONIA NYSA
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY : KS MAŁAPANEW OZIMEK
KS POLONIA GŁUBCZYCE : SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE : LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
KS UNIA KRAPKOWICE : NKS START NAMYSŁÓW
OKS OLESNO : MKS GOGOLIN
LZS AGROPLON GŁUSZYNA : GKS GŁUCHOŁAZY
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
OKS OLESNO : KS UNIA KRAPKOWICE
KS POLONIA NYSA : LKS SKALNIK GRACZE
NKS START NAMYSŁÓW : TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE : MKS GOGOLIN
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE : LZS SKOROGOSZCZ
KS MAŁAPANEW OZIMEK : KS POLONIA GŁUBCZYCE
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY : LZS AGROPLON GŁUSZYNA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
KS UNIA KRAPKOWICE : SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
LKS SKALNIK GRACZE : LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
OKS OLESNO : TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
LZS SKOROGOSZCZ : NKS START NAMYSŁÓW
GKS GŁUCHOŁAZY : KS POLONIA NYSA
KS POLONIA GŁUBCZYCE : LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
MKS GOGOLIN : KS MAŁAPANEW OZIMEK
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY : MKS GOGOLIN
KS POLONIA GŁUBCZYCE : LZS AGROPLON GŁUSZYNA
KS MAŁAPANEW OZIMEK : KS UNIA KRAPKOWICE
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE : TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE : GKS GŁUCHOŁAZY
OKS OLESNO : LZS SKOROGOSZCZ
NKS START NAMYSŁÓW : LKS SKALNIK GRACZE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE : KS MAŁAPANEW OZIMEK
MKS GOGOLIN : KS POLONIA GŁUBCZYCE
LZS SKOROGOSZCZ : SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
OKS OLESNO : LKS SKALNIK GRACZE
KS UNIA KRAPKOWICE : LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
LZS AGROPLON GŁUSZYNA : KS POLONIA NYSA
GKS GŁUCHOŁAZY : NKS START NAMYSŁÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
KS MAŁAPANEW OZIMEK : LZS SKOROGOSZCZ
OKS OLESNO : GKS GŁUCHOŁAZY
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE : KS POLONIA NYSA
MKS GOGOLIN : LZS AGROPLON GŁUSZYNA
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY : TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE : LKS SKALNIK GRACZE
KS POLONIA GŁUBCZYCE : KS UNIA KRAPKOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
LKS SKALNIK GRACZE : KS MAŁAPANEW OZIMEK
KS UNIA KRAPKOWICE : MKS GOGOLIN
LZS AGROPLON GŁUSZYNA : LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
GKS GŁUCHOŁAZY : SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE : KS POLONIA GŁUBCZYCE
KS POLONIA NYSA : NKS START NAMYSŁÓW
LZS SKOROGOSZCZ : LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
KS UNIA KRAPKOWICE : LZS AGROPLON GŁUSZYNA
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY : LKS SKALNIK GRACZE
NKS START NAMYSŁÓW : LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
MKS GOGOLIN : TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
KS MAŁAPANEW OZIMEK : GKS GŁUCHOŁAZY
OKS OLESNO : KS POLONIA NYSA
KS POLONIA GŁUBCZYCE : LZS SKOROGOSZCZ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
LZS SKOROGOSZCZ : MKS GOGOLIN
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE : KS UNIA KRAPKOWICE
GKS GŁUCHOŁAZY : LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
KS POLONIA NYSA : SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
LZS AGROPLON GŁUSZYNA : NKS START NAMYSŁÓW
OKS OLESNO : LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
LKS SKALNIK GRACZE : KS POLONIA GŁUBCZYCE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: Sezon 2019/2020

IV LIGA "BS LEŚNICA"

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 16

KS POLONIA GŁUBCZYCE  3 : GKS GŁUCHOŁAZY
KS MAŁAPANEW OZIMEK  2 : KS POLONIA NYSA
KS UNIA KRAPKOWICE  3 : LZS SKOROGOSZCZ
LZS AGROPLON GŁUSZYNA  2 : TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
OKS OLESNO  2 : NKS START NAMYSŁÓW
MKS GOGOLIN  1 : LKS SKALNIK GRACZE
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE  0 : LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 179

Liczba odwiedzin łącznie: 17572

Statystyki Szczegółowe