Terminarz

Drużyna: B1 Junior młodszy

Sezon: Sezon 2019/2020

Liga: I LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 12 : 0 MZLKS CZARNI OTMUCHÓW
1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE 6 : 0 ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
ULKS ORZEŁ ŹLINICE 1 : 7 OKS ODRA II OPOLE
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 8 : 2 RTS ODRA K-KOŹLE
PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW 1 : 3 MKS GOGOLIN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 1 : 6 KS MAŁAPANEW OZIMEK
MKS GOGOLIN 3 : 3 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
ULKS ORZEŁ ŹLINICE 4 : 1 PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW
RTS ODRA K-KOŹLE 4 : 4 1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE
OKS ODRA II OPOLE 18 : 0 ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW 2 : 2 OKS ODRA II OPOLE
ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI 3 : 2 RTS ODRA K-KOŹLE
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 0 : 4 ULKS ORZEŁ ŹLINICE
KS MAŁAPANEW OZIMEK 2 : 1 MKS GOGOLIN
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 4 : 0 MZLKS CZARNI OTMUCHÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 0 : 3 1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE
ULKS ORZEŁ ŹLINICE 2 : 3 KS MAŁAPANEW OZIMEK
MKS GOGOLIN 8 : 4 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
OKS ODRA II OPOLE 14 : 0 RTS ODRA K-KOŹLE
PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW 1 : 1 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE 4 : 1 MKS GOGOLIN
ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI 10 : 2 MZLKS CZARNI OTMUCHÓW
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 3 : 5 OKS ODRA II OPOLE
KS MAŁAPANEW OZIMEK 2 : 1 PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 1 : 2 ULKS ORZEŁ ŹLINICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 1 : 3 RTS ODRA K-KOŹLE
MKS GOGOLIN 8 : 1 ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 3 : 1 KS MAŁAPANEW OZIMEK
ULKS ORZEŁ ŹLINICE 1 : 0 1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE
PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW 2 : 2 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 3 : 1 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI 0 : 3 ULKS ORZEŁ ŹLINICE
1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE 3 : 1 PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW
RTS ODRA K-KOŹLE 2 : 7 MKS GOGOLIN
KS MAŁAPANEW OZIMEK 0 : 4 OKS ODRA II OPOLE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW 4 : 2 ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 0 : 1 1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE
KS MAŁAPANEW OZIMEK 2 : 0 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
ULKS ORZEŁ ŹLINICE 5 : 2 RTS ODRA K-KOŹLE
OKS ODRA II OPOLE 24 : 0 MZLKS CZARNI OTMUCHÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 2 : 5 MKS GOGOLIN
ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI 5 : 2 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
RTS ODRA K-KOŹLE 0 : 3 PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW
1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE 2 : 3 KS MAŁAPANEW OZIMEK
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 0 : 3 OKS ODRA II OPOLE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
KS MAŁAPANEW OZIMEK 7 : 1 ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 10 : 0 RTS ODRA K-KOŹLE
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 2 : 0 1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE
ULKS ORZEŁ ŹLINICE 10 : 2 MZLKS CZARNI OTMUCHÓW
OKS ODRA II OPOLE 9 : 0 MKS GOGOLIN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 0 : 4 PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW
ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI 0 : 3 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
RTS ODRA K-KOŹLE 1 : 12 KS MAŁAPANEW OZIMEK
1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE 2 : 4 OKS ODRA II OPOLE
MKS GOGOLIN 3 : 2 ULKS ORZEŁ ŹLINICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI : 1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE
RTS ODRA K-KOŹLE : LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
MZLKS CZARNI OTMUCHÓW : LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
MKS GOGOLIN : PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW
OKS ODRA II OPOLE : ULKS ORZEŁ ŹLINICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
KS MAŁAPANEW OZIMEK : MZLKS CZARNI OTMUCHÓW
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY : MKS GOGOLIN
PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW : ULKS ORZEŁ ŹLINICE
ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI : OKS ODRA II OPOLE
1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE : RTS ODRA K-KOŹLE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
OKS ODRA II OPOLE : PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW
ULKS ORZEŁ ŹLINICE : LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
MKS GOGOLIN : KS MAŁAPANEW OZIMEK
MZLKS CZARNI OTMUCHÓW : LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
RTS ODRA K-KOŹLE : ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE : MKS GOGOLIN
KS MAŁAPANEW OZIMEK : ULKS ORZEŁ ŹLINICE
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY : PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW
RTS ODRA K-KOŹLE : OKS ODRA II OPOLE
1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE : MZLKS CZARNI OTMUCHÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
MKS GOGOLIN : 1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE
MZLKS CZARNI OTMUCHÓW : ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
OKS ODRA II OPOLE : LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW : KS MAŁAPANEW OZIMEK
ULKS ORZEŁ ŹLINICE : LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI : MKS GOGOLIN
RTS ODRA K-KOŹLE : MZLKS CZARNI OTMUCHÓW
1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE : ULKS ORZEŁ ŹLINICE
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE : PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW
KS MAŁAPANEW OZIMEK : LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
OKS ODRA II OPOLE : KS MAŁAPANEW OZIMEK
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY : LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW : 1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE
MKS GOGOLIN : RTS ODRA K-KOŹLE
ULKS ORZEŁ ŹLINICE : ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
RTS ODRA K-KOŹLE : ULKS ORZEŁ ŹLINICE
1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE : LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE : KS MAŁAPANEW OZIMEK
MZLKS CZARNI OTMUCHÓW : OKS ODRA II OPOLE
ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI : PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY : ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
OKS ODRA II OPOLE : LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
KS MAŁAPANEW OZIMEK : 1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE
PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW : RTS ODRA K-KOŹLE
MKS GOGOLIN : MZLKS CZARNI OTMUCHÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI : KS MAŁAPANEW OZIMEK
1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE : LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
RTS ODRA K-KOŹLE : LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
MZLKS CZARNI OTMUCHÓW : ULKS ORZEŁ ŹLINICE
MKS GOGOLIN : OKS ODRA II OPOLE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
OKS ODRA II OPOLE : 1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE
ULKS ORZEŁ ŹLINICE : MKS GOGOLIN
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE : ŁDMJ LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
KS MAŁAPANEW OZIMEK : RTS ODRA K-KOŹLE
PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW : MZLKS CZARNI OTMUCHÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: Sezon 2019/2020

IV LIGA "BS LEŚNICA"

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 16

KS POLONIA GŁUBCZYCE  3 : GKS GŁUCHOŁAZY
KS MAŁAPANEW OZIMEK  2 : KS POLONIA NYSA
KS UNIA KRAPKOWICE  3 : LZS SKOROGOSZCZ
LZS AGROPLON GŁUSZYNA  2 : TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
OKS OLESNO  2 : NKS START NAMYSŁÓW
MKS GOGOLIN  1 : LKS SKALNIK GRACZE
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE  0 : LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 203

Liczba odwiedzin łącznie: 6641

Statystyki Szczegółowe