MKS Pogoń Prudnik

2

:

2

92' KS FORTUNA GŁOGÓWEK JAKUB KUCZERA
90' KS FORTUNA GŁOGÓWEK ŁUKASZ WESOŁY
89' MKS Pogoń Prudnik Marcin Rudzki
87' KS FORTUNA GŁOGÓWEK ŁUKASZ WESOŁY
73' KS FORTUNA GŁOGÓWEK JAKUB KUCZERA
69' KS FORTUNA GŁOGÓWEK DARIUSZ HAJDUK
66' MKS Pogoń Prudnik Marcin Rudzki
65' MKS Pogoń Prudnik Przemysław Rudolf
54' MKS Pogoń Prudnik Piotr Leszczyński
13' MKS Pogoń Prudnik Jakub Milewski
2' KS FORTUNA GŁOGÓWEK TOMASZ HAJDUK

Dziś, kiedy emocje już opadły, można usiąść i na spokojnie przeanalizować wczorajsze wydarzenia i ostateczny wynik.
Sam mecz nie rozpoczął się dla nas pomyślnie. Przewidywany scenariusz wydarzeń pokrywał się praktycznie w pełni z tym co obserwowaliśmy od pierwszych minut. Mimo przygotowania, błędów nie ustrzegliśmy się i przeciwnik bardzo szybko trafił i praktycznie przeważał całą pierwszą połowę. Życia nie ułatwiała nam absencja Patryka Surmy a następnie uraz Łukasza Strząbały który musiał zostać zmieniony już w 34 minucie. Nie trzeba dodawać że obaj to nasi kluczowi zawodnicy. Szczęśliwie młodzi następcy - Petrykanin i Wanżewicz - unieśli ciężar debiutów i ligowej inauguracji i pomogli drużynie powalczyć o coś więcej aniżeli honor.
Punkt przywieziony z wyjazdu u beniaminka trzeba przyjąć z satysfakcją i podniesioną głową.