Terminarz

Drużyna: D1 Młodzik I

Sezon: Sezon 2020/21

Liga: Opolska Liga Młodzików

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE 0 : 10 OKS ODRA OPOLE
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 5 : 2 NKS START NAMYSŁÓW
MKS GOGOLIN 3 : 7 MKS KLUCZBORK
LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD 0 : 8 KS POLONIA NYSA
UKS RODŁO OPOLE 4 : 0 BTP STAL BRZEG
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
MKS KLUCZBORK 1 : 0 LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE
UKS SPIDERS KRAPKOWICE 3 : 4 MKS GOGOLIN
KS POLONIA NYSA 4 : 2 OKS ODRA OPOLE
LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD 3 : 2 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
NKS START NAMYSŁÓW 0 : 6 UKS RODŁO OPOLE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
OKS ODRA OPOLE 3 : 1 MKS KLUCZBORK
LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE 6 : 8 UKS SPIDERS KRAPKOWICE
UKS RODŁO OPOLE 7 : 1 LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD
MKS GOGOLIN 3 : 5 BTP STAL BRZEG
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 2 : 6 KS POLONIA NYSA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
KS POLONIA NYSA 2 : 1 MKS KLUCZBORK
BTP STAL BRZEG 7 : 1 LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE
NKS START NAMYSŁÓW 3 : 1 MKS GOGOLIN
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 1 : 5 UKS RODŁO OPOLE
UKS SPIDERS KRAPKOWICE 0 : 1 OKS ODRA OPOLE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
OKS ODRA OPOLE 2 : 1 BTP STAL BRZEG
UKS RODŁO OPOLE 0 : 4 KS POLONIA NYSA
MKS KLUCZBORK 2 : 5 UKS SPIDERS KRAPKOWICE
MKS GOGOLIN 5 : 0 LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD
LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE 3 : 5 NKS START NAMYSŁÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
NKS START NAMYSŁÓW 0 : 3 OKS ODRA OPOLE
BTP STAL BRZEG 4 : 3 MKS KLUCZBORK
KS POLONIA NYSA 6 : 0 UKS SPIDERS KRAPKOWICE
LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD 16 : 2 LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 1 : 2 MKS GOGOLIN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE 2 : 7 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
OKS ODRA OPOLE 9 : 0 LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD
MKS GOGOLIN 0 : 1 UKS RODŁO OPOLE
MKS KLUCZBORK 4 : 1 NKS START NAMYSŁÓW
UKS SPIDERS KRAPKOWICE 4 : 2 BTP STAL BRZEG
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 1 : 7 OKS ODRA OPOLE
LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD 0 : 18 MKS KLUCZBORK
NKS START NAMYSŁÓW 0 : 3 UKS SPIDERS KRAPKOWICE
UKS RODŁO OPOLE 5 : 2 LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE
KS POLONIA NYSA 4 : 1 BTP STAL BRZEG
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
BTP STAL BRZEG 8 : 0 NKS START NAMYSŁÓW
OKS ODRA OPOLE 2 : 1 UKS RODŁO OPOLE
MKS KLUCZBORK 2 : 3 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
MKS GOGOLIN 0 : 6 KS POLONIA NYSA
UKS SPIDERS KRAPKOWICE 12 : 1 LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
MKS GOGOLIN 3 : 1 LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 1 : 4 UKS SPIDERS KRAPKOWICE
LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD 0 : 11 BTP STAL BRZEG
KS POLONIA NYSA 9 : 0 NKS START NAMYSŁÓW
UKS RODŁO OPOLE 1 : 2 MKS KLUCZBORK
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
OKS ODRA OPOLE 1 : 1 MKS GOGOLIN
BTP STAL BRZEG 4 : 2 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
NKS START NAMYSŁÓW 3 : 3 LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD
LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE 2 : 7 KS POLONIA NYSA
UKS SPIDERS KRAPKOWICE 1 : 3 UKS RODŁO OPOLE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
BTP STAL BRZEG 2 : 1 UKS RODŁO OPOLE
NKS START NAMYSŁÓW 1 : 3 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
MKS KLUCZBORK 3 : 0 MKS GOGOLIN
KS POLONIA NYSA 11 : 0 LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD
OKS ODRA OPOLE 10 : 1 LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
OKS ODRA OPOLE 2 : 4 KS POLONIA NYSA
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 5 : 0 LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD
LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE 2 : 11 MKS KLUCZBORK
MKS GOGOLIN 1 : 1 UKS SPIDERS KRAPKOWICE
UKS RODŁO OPOLE 8 : 2 NKS START NAMYSŁÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
KS POLONIA NYSA 5 : 0 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD 1 : 8 UKS RODŁO OPOLE
BTP STAL BRZEG 1 : 2 MKS GOGOLIN
MKS KLUCZBORK 1 : 2 OKS ODRA OPOLE
UKS SPIDERS KRAPKOWICE 15 : 0 LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
MKS KLUCZBORK 0 : 3 KS POLONIA NYSA
LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE 5 : 8 BTP STAL BRZEG
MKS GOGOLIN 5 : 1 NKS START NAMYSŁÓW
UKS RODŁO OPOLE 1 : 0 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
OKS ODRA OPOLE 10 : 0 UKS SPIDERS KRAPKOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD 0 : 6 MKS GOGOLIN
NKS START NAMYSŁÓW 4 : 2 LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE
KS POLONIA NYSA 0 : 0 UKS RODŁO OPOLE
UKS SPIDERS KRAPKOWICE 3 : 2 MKS KLUCZBORK
BTP STAL BRZEG 1 : 5 OKS ODRA OPOLE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
MKS KLUCZBORK 1 : 2 BTP STAL BRZEG
LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE 3 : 5 LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD
MKS GOGOLIN 1 : 1 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
UKS SPIDERS KRAPKOWICE 0 : 3 KS POLONIA NYSA
OKS ODRA OPOLE 8 : 1 NKS START NAMYSŁÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
UKS RODŁO OPOLE 1 : 2 MKS GOGOLIN
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 13 : 0 LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE
LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD 0 : 7 OKS ODRA OPOLE
BTP STAL BRZEG 3 : 2 UKS SPIDERS KRAPKOWICE
NKS START NAMYSŁÓW 1 : 2 MKS KLUCZBORK
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE 0 : 16 UKS RODŁO OPOLE
UKS SPIDERS KRAPKOWICE 5 : 0 NKS START NAMYSŁÓW
OKS ODRA OPOLE 5 : 0 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
BTP STAL BRZEG 2 : 2 KS POLONIA NYSA
MKS KLUCZBORK 16 : 0 LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
UKS RODŁO OPOLE 0 : 3 OKS ODRA OPOLE
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 0 : 2 MKS KLUCZBORK
LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD 2 : 3 UKS SPIDERS KRAPKOWICE
NKS START NAMYSŁÓW 2 : 6 BTP STAL BRZEG
KS POLONIA NYSA 2 : 0 MKS GOGOLIN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
UKS SPIDERS KRAPKOWICE 0 : 0 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
MKS KLUCZBORK 1 : 4 UKS RODŁO OPOLE
LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE 1 : 6 MKS GOGOLIN
NKS START NAMYSŁÓW 1 : 8 KS POLONIA NYSA
BTP STAL BRZEG 6 : 0 LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
UKS RODŁO OPOLE : UKS SPIDERS KRAPKOWICE
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE : BTP STAL BRZEG
LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD : NKS START NAMYSŁÓW
KS POLONIA NYSA : LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE
MKS GOGOLIN : OKS ODRA OPOLE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: Sezon 2020/2021

IV LIGA "BS LEŚNICA"

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 39

OKS ODRA II OPOLE  0 : MKS RUCH ZDZIESZOWICE
KS MAŁAPANEW OZIMEK  0 : OKS OLESNO
LZS AGROPLON GŁUSZYNA  2 : LZS WALCE
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI  1 : NKS START NAMYSŁÓW
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE  3 : LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
KS POLONIA GŁUBCZYCE  5 : KS UNIA KRAPKOWICE
KS FORTUNA GŁOGÓWEK  3 : LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE  3 : GKS GŁUCHOŁAZY
MKS GOGOLIN  2 : LZS STAROWICE DOLNE
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE  4 : LZS SKOROGOSZCZ
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2021-06-15
wtorek, 18:30

L

OKS ODRA OPOLE : MKS Pogoń Prudnik
2021-06-16
środa, 18:00

L

NKS START NAMYSŁÓW : MKS Pogoń Prudnik
2021-06-19
sobota, 15:00

L

MKS Pogoń Prudnik : LZS SKOROGOSZCZ
2021-06-21
poniedziałek, 18:00

L

MKS Pogoń Prudnik : MKS KLUCZBORK
2021-06-26
sobota, 17:00

L

LZS SWORNICA CZARNOWĄSY : MKS Pogoń Prudnik
2021-07-12
poniedziałek

Marek Bajorek

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 350

Liczba odwiedzin łącznie: 150005

Statystyki Szczegółowe