Terminarz

Drużyna: Seniorzy

Sezon: Sezon 2020/2021

Liga: IV LIGA "BS LEŚNICA"

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
LKS SKALNIK GRACZE 1 : 1 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
MKS RUCH ZDZIESZOWICE 0 : 0 LZS AGROPLON GŁUSZYNA
NKS START NAMYSŁÓW 2 : 0 KS POLONIA GŁUBCZYCE
LZS WALCE 1 : 2 OKS OLESNO
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 1 : 0 LZS STAROWICE DOLNE
KS UNIA KRAPKOWICE 3 : 2 KS MAŁAPANEW OZIMEK
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 1 : 0 OKS ODRA II OPOLE
GKS GŁUCHOŁAZY 0 : 1 MKS GOGOLIN
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE 9 : 0 LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
LZS SKOROGOSZCZ 2 : 2 TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
OKS ODRA II OPOLE 6 : 1 KS FORTUNA GŁOGÓWEK
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 1 : 0 NKS START NAMYSŁÓW
KS POLONIA GŁUBCZYCE 2 : 3 LZS SKOROGOSZCZ
KS MAŁAPANEW OZIMEK 2 : 0 GKS GŁUCHOŁAZY
OKS OLESNO 0 : 2 LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
LZS AGROPLON GŁUSZYNA 2 : 1 LKS SKALNIK GRACZE
LZS STAROWICE DOLNE 1 : 0 KS UNIA KRAPKOWICE
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 2 : 0 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
MKS GOGOLIN 0 : 5 MKS RUCH ZDZIESZOWICE
LZS WALCE 1 : 2 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
LKS SKALNIK GRACZE 2 : 1 MKS GOGOLIN
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE 4 : 0 OKS ODRA II OPOLE
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 1 : 2 KS POLONIA GŁUBCZYCE
MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2 : 2 KS MAŁAPANEW OZIMEK
KS FORTUNA GŁOGÓWEK 0 : 5 TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
KS UNIA KRAPKOWICE 4 : 1 LZS WALCE
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 2 : 1 OKS OLESNO
GKS GŁUCHOŁAZY 0 : 7 LZS STAROWICE DOLNE
LZS SKOROGOSZCZ 2 : 2 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
NKS START NAMYSŁÓW 0 : 3 LZS AGROPLON GŁUSZYNA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2 : 2 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
MKS GOGOLIN 4 : 0 NKS START NAMYSŁÓW
KS MAŁAPANEW OZIMEK 3 : 3 LKS SKALNIK GRACZE
LZS STAROWICE DOLNE 2 : 2 MKS RUCH ZDZIESZOWICE
KS POLONIA GŁUBCZYCE 3 : 3 KS FORTUNA GŁOGÓWEK
LZS WALCE 3 : 1 GKS GŁUCHOŁAZY
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 1 : 3 KS UNIA KRAPKOWICE
OKS ODRA II OPOLE 3 : 1 LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 0 : 3 LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
LZS AGROPLON GŁUSZYNA 3 : 0 LZS SKOROGOSZCZ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
LKS SKALNIK GRACZE 1 : 0 LZS STAROWICE DOLNE
NKS START NAMYSŁÓW 2 : 0 KS MAŁAPANEW OZIMEK
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI 1 : 3 TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
KS UNIA KRAPKOWICE 6 : 1 OKS OLESNO
KS FORTUNA GŁOGÓWEK 1 : 2 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
GKS GŁUCHOŁAZY 2 : 1 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
LZS SKOROGOSZCZ 0 : 0 MKS GOGOLIN
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 0 : 1 LZS AGROPLON GŁUSZYNA
MKS RUCH ZDZIESZOWICE 6 : 1 LZS WALCE
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE 2 : 0 KS POLONIA GŁUBCZYCE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
LZS AGROPLON GŁUSZYNA 3 : 0 KS FORTUNA GŁOGÓWEK
KS MAŁAPANEW OZIMEK 1 : 2 LZS SKOROGOSZCZ
MKS GOGOLIN 1 : 2 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 0 : 2 LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
KS UNIA KRAPKOWICE 1 : 1 GKS GŁUCHOŁAZY
LZS WALCE 0 : 2 LKS SKALNIK GRACZE
LZS STAROWICE DOLNE 2 : 0 NKS START NAMYSŁÓW
OKS OLESNO 1 : 5 OKS ODRA II OPOLE
KS POLONIA GŁUBCZYCE 11 : 1 LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 0 : 8 MKS RUCH ZDZIESZOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
LZS SKOROGOSZCZ 0 : 2 LZS STAROWICE DOLNE
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI 0 : 3 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
KS FORTUNA GŁOGÓWEK 1 : 1 MKS GOGOLIN
LKS SKALNIK GRACZE 0 : 1 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2 : 1 KS UNIA KRAPKOWICE
OKS ODRA II OPOLE 1 : 3 TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 0 : 3 KS MAŁAPANEW OZIMEK
GKS GŁUCHOŁAZY 3 : 4 OKS OLESNO
NKS START NAMYSŁÓW 3 : 0 LZS WALCE
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE 4 : 0 LZS AGROPLON GŁUSZYNA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
OKS OLESNO 1 : 1 TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
KS UNIA KRAPKOWICE 3 : 0 LKS SKALNIK GRACZE
MKS GOGOLIN 0 : 0 LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
LZS STAROWICE DOLNE 6 : 0 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
KS MAŁAPANEW OZIMEK 4 : 1 KS FORTUNA GŁOGÓWEK
LZS AGROPLON GŁUSZYNA 1 : 1 LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
KS POLONIA GŁUBCZYCE 2 : 1 OKS ODRA II OPOLE
GKS GŁUCHOŁAZY 0 : 5 MKS RUCH ZDZIESZOWICE
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 0 : 0 NKS START NAMYSŁÓW
LZS WALCE 2 : 0 LZS SKOROGOSZCZ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
LKS SKALNIK GRACZE 5 : 1 GKS GŁUCHOŁAZY
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI 1 : 1 MKS GOGOLIN
NKS START NAMYSŁÓW 1 : 2 KS UNIA KRAPKOWICE
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 3 : 1 LZS WALCE
KS FORTUNA GŁOGÓWEK 1 : 5 LZS STAROWICE DOLNE
OKS ODRA II OPOLE 0 : 3 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
MKS RUCH ZDZIESZOWICE 4 : 0 OKS OLESNO
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 4 : 2 KS POLONIA GŁUBCZYCE
LZS SKOROGOSZCZ 2 : 4 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE 2 : 2 KS MAŁAPANEW OZIMEK
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 8 : 0 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
LZS AGROPLON GŁUSZYNA 3 : 1 OKS ODRA II OPOLE
KS UNIA KRAPKOWICE 1 : 2 LZS SKOROGOSZCZ
OKS OLESNO 2 : 1 KS POLONIA GŁUBCZYCE
LZS STAROWICE DOLNE 2 : 4 LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 1 : 1 TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
KS MAŁAPANEW OZIMEK 3 : 0 LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
GKS GŁUCHOŁAZY 0 : 4 NKS START NAMYSŁÓW
LZS WALCE 2 : 2 KS FORTUNA GŁOGÓWEK
MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2 : 0 LKS SKALNIK GRACZE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
LKS SKALNIK GRACZE 1 : 3 OKS OLESNO
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI 1 : 4 LZS STAROWICE DOLNE
LZS SKOROGOSZCZ 2 : 2 GKS GŁUCHOŁAZY
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE 5 : 1 LZS WALCE
OKS ODRA II OPOLE 0 : 4 MKS GOGOLIN
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 3 : 1 KS UNIA KRAPKOWICE
KS POLONIA GŁUBCZYCE 2 : 1 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
NKS START NAMYSŁÓW 1 : 6 MKS RUCH ZDZIESZOWICE
KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2 : 7 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 0 : 1 LZS AGROPLON GŁUSZYNA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
LKS SKALNIK GRACZE 1 : 1 NKS START NAMYSŁÓW
MKS RUCH ZDZIESZOWICE 8 : 0 LZS SKOROGOSZCZ
LZS AGROPLON GŁUSZYNA 4 : 1 KS POLONIA GŁUBCZYCE
KS UNIA KRAPKOWICE 2 : 1 KS FORTUNA GŁOGÓWEK
OKS OLESNO 0 : 0 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
LZS WALCE 3 : 1 LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
MKS GOGOLIN 5 : 0 TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 1 : 2 LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
GKS GŁUCHOŁAZY 3 : 1 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
KS MAŁAPANEW OZIMEK 2 : 0 OKS ODRA II OPOLE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
KS FORTUNA GŁOGÓWEK 7 : 1 GKS GŁUCHOŁAZY
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI 0 : 3 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
NKS START NAMYSŁÓW 0 : 4 OKS OLESNO
OKS ODRA II OPOLE 1 : 2 LZS STAROWICE DOLNE
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 0 : 7 MKS RUCH ZDZIESZOWICE
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 0 : 3 LZS AGROPLON GŁUSZYNA
KS POLONIA GŁUBCZYCE 1 : 3 MKS GOGOLIN
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 2 : 8 KS MAŁAPANEW OZIMEK
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE 2 : 3 KS UNIA KRAPKOWICE
LZS SKOROGOSZCZ 3 : 1 LKS SKALNIK GRACZE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
LKS SKALNIK GRACZE 0 : 0 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
OKS OLESNO 0 : 3 LZS AGROPLON GŁUSZYNA
LZS STAROWICE DOLNE 4 : 2 TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
GKS GŁUCHOŁAZY 3 : 0 LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
MKS GOGOLIN 4 : 1 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
NKS START NAMYSŁÓW 2 : 1 LZS SKOROGOSZCZ
LZS WALCE 0 : 4 OKS ODRA II OPOLE
KS UNIA KRAPKOWICE 5 : 1 LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
MKS RUCH ZDZIESZOWICE 4 : 1 KS FORTUNA GŁOGÓWEK
KS MAŁAPANEW OZIMEK 3 : 0 KS POLONIA GŁUBCZYCE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI 2 : 0 GKS GŁUCHOŁAZY
OKS ODRA II OPOLE 8 : 0 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 1 : 1 NKS START NAMYSŁÓW
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 7 : 1 LZS WALCE
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE 0 : 3 MKS RUCH ZDZIESZOWICE
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 1 : 0 KS MAŁAPANEW OZIMEK
LZS AGROPLON GŁUSZYNA 1 : 1 MKS GOGOLIN
KS POLONIA GŁUBCZYCE 2 : 3 LZS STAROWICE DOLNE
KS FORTUNA GŁOGÓWEK 1 : 2 LKS SKALNIK GRACZE
LZS SKOROGOSZCZ 1 : 3 OKS OLESNO
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
LKS SKALNIK GRACZE 1 : 1 LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 2 : 4 TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
LZS STAROWICE DOLNE 3 : 0 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
KS MAŁAPANEW OZIMEK 1 : 1 LZS AGROPLON GŁUSZYNA
NKS START NAMYSŁÓW 1 : 1 KS FORTUNA GŁOGÓWEK
KS UNIA KRAPKOWICE 0 : 2 OKS ODRA II OPOLE
MKS RUCH ZDZIESZOWICE 8 : 0 LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
OKS OLESNO 1 : 2 MKS GOGOLIN
LZS SKOROGOSZCZ 4 : 0 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
LZS WALCE : KS POLONIA GŁUBCZYCE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI : LKS SKALNIK GRACZE
OKS ODRA II OPOLE : GKS GŁUCHOŁAZY
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE : NKS START NAMYSŁÓW
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY : OKS OLESNO
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE : LZS WALCE
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE : KS UNIA KRAPKOWICE
MKS GOGOLIN : KS MAŁAPANEW OZIMEK
LZS AGROPLON GŁUSZYNA : LZS STAROWICE DOLNE
KS POLONIA GŁUBCZYCE : LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
KS FORTUNA GŁOGÓWEK : LZS SKOROGOSZCZ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
GKS GŁUCHOŁAZY : TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY : KS FORTUNA GŁOGÓWEK
OKS OLESNO : KS MAŁAPANEW OZIMEK
LZS STAROWICE DOLNE : MKS GOGOLIN
LZS SKOROGOSZCZ : LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
NKS START NAMYSŁÓW : LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
LZS WALCE : LZS AGROPLON GŁUSZYNA
KS UNIA KRAPKOWICE : KS POLONIA GŁUBCZYCE
MKS RUCH ZDZIESZOWICE : OKS ODRA II OPOLE
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE : SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI : LZS SKOROGOSZCZ
KS POLONIA GŁUBCZYCE : GKS GŁUCHOŁAZY
KS MAŁAPANEW OZIMEK : LZS STAROWICE DOLNE
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE : KS UNIA KRAPKOWICE
MKS GOGOLIN : LZS WALCE
KS FORTUNA GŁOGÓWEK : OKS OLESNO
LZS AGROPLON GŁUSZYNA : LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE : MKS RUCH ZDZIESZOWICE
OKS ODRA II OPOLE : LKS SKALNIK GRACZE
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE : LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
NKS START NAMYSŁÓW : OKS ODRA II OPOLE
MKS RUCH ZDZIESZOWICE : KS POLONIA GŁUBCZYCE
KS FORTUNA GŁOGÓWEK : LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
KS UNIA KRAPKOWICE : LZS AGROPLON GŁUSZYNA
LZS WALCE : KS MAŁAPANEW OZIMEK
GKS GŁUCHOŁAZY : SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
OKS OLESNO : LZS STAROWICE DOLNE
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY : LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
LKS SKALNIK GRACZE : TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE : MKS GOGOLIN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
KS POLONIA GŁUBCZYCE : LKS SKALNIK GRACZE
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE : OKS OLESNO
OKS ODRA II OPOLE : LZS SKOROGOSZCZ
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE : NKS START NAMYSŁÓW
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI : KS FORTUNA GŁOGÓWEK
MKS GOGOLIN : KS UNIA KRAPKOWICE
KS MAŁAPANEW OZIMEK : LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
LZS STAROWICE DOLNE : LZS WALCE
LZS AGROPLON GŁUSZYNA : GKS GŁUCHOŁAZY
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE : MKS RUCH ZDZIESZOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: Sezon 2020/2021

IV LIGA "BS LEŚNICA"

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 16

LKS SKALNIK GRACZE  1 : LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE  2 : TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
LZS STAROWICE DOLNE  3 : SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
KS MAŁAPANEW OZIMEK  1 : LZS AGROPLON GŁUSZYNA
NKS START NAMYSŁÓW  1 : KS FORTUNA GŁOGÓWEK
KS UNIA KRAPKOWICE  0 : OKS ODRA II OPOLE
MKS RUCH ZDZIESZOWICE  8 : LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
OKS OLESNO  1 : MKS GOGOLIN
LZS SKOROGOSZCZ  4 : LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
LZS WALCE   :   KS POLONIA GŁUBCZYCE
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 56

Liczba odwiedzin łącznie: 71133

Statystyki Szczegółowe